چاپ        ارسال به دوست


اخبار تاريخي


اقدامات دبیرخانه همایش صدف کوثر بعد از برگزاری

انجام مصاحبه توسط داوود کاظم پور

 

دکتر رفیعی در ابتدای مصاحبه، تشکر ویژه داشتند از سخن تاریخ و دست‌اندرکاران آن، به خاطر پوشش خبری مناسب قبل از برگزاری و در حین برگزاری همایش که به نحوی ایشان از مراجع معظم تقلید، ریاست محترم جامعة المصطفی العالمیه و ریاست محترم جامعة الزهراء ریاست محترم مجتمع آموزش عالی امام خمینی (ره)، ریاست محترم حوزه علمیه خواهران و همه سرورانی که در پای این همایش تلاش کردند تشکر و قدردانی کردند.


ایشان تأکید کردند همان‌طور که برخی مراجع فرموده بودند، حضرت خدیجه غریب و مظلوم هستند و ما امید داشتیم با برپایی این همایش دین خود را به این بانوی بزرگ ادا کنیم.


دکتر رفیعی با اشاره به اینکه همایش فوق تصور ما برگزار شد افزود: به لطف خداوند هیچ مشکلی در حین برگزاری، غیر از کمبود جای برای شرکت‌کنندگان، نداشتیم دکتر رفیعی ضمن تشکر از صداوسیما جمهوری اسلامی ایران به خاطر پخش مستقیم همایش در شبکه‌های مختلف به رضایتمندی علماء و بزرگان از همایش اشاره کرد و افزود: در جلسه‌ای که روز دوشنبه 13/10/95 در حضور حضرت آیت‌الله اعرافی داشتیم ایشان ضمن قدردانی از زحمات دوستان از برگزاری همایش ابراز رضایت کردند.


 رئیس مدرسه عالی تاریخ و ادیان مجتمع آموزش عالی امام (ره) افزود:


یکسری اقدامات برای بعد از همایش داریم که برقرار زیر است:


1- تشکیل دبیرخانه همایشی، به‌منظور جاودان شدن نام و یاد حضرت خدیجه و راه‌اندازی سایت حضرت خدیجه، البته موضوع را توسعه می‌دهیم و وارد مباحث دیگری مثل زن در عصر جاهلی و... می‌شویم.
2- انتشار موسوعه حضرت خدیجه
3- انتشار مجموعه مقالات رسیده به همایش.


دکتر رفیعی در پایان خاطرنشان ساخت گزارش مشروحی در تمام موضوعات همایش ازجمله مباحث بودجه‌ای توسط جناب آقای دهقان نژاد به اطلاع عموم خواهد رسید.

 

 


٢٢:٠٨ - شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٨٢٥٣٠    /    تعداد نمایش : ٩٤٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

مقالات گروه